Author: m***g
Date:
Review: Đèn sáng ko đẹp. Gương nhỏ
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 72.100₫
Original Price: 81.000₫
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Điện áp | 5 V |
| Chiều dài | 17.6 cm |
| Chiều rộng | 11.8 cm |
| Chiều cao | 2 cm |
| SKU | sb2311055405297884 |
Author: m***g
Date:
Review: Đèn sáng ko đẹp. Gương nhỏ
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: v***7
Date:
Review: very high quality mirror with three types of light settings(white,warm and neutral), and the brightness can also be adjusted by long pressing the button.This is such a necessary mirror for students in dorm room or for travel.I am student,so please like my review.Thank you.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: v***m
Date:
Review: A good mirror, very useful when traveling
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***3
Date:
Review: cute and it works well trust me
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm